Меню
ОплатаЗамовлення по Україні

1. Онлайн оплата на сайті можна оплатити карткою Visa та MasterCard за допомогою платіжних систем Mono Pay та Apple Pay. Замовлення вважається оформленим тільки після повної оплати на сайті.

2. Переказ коштів за реквізитами на розрахунковий рахунок при оформленні замовлення через Instagram Direct.

Для міжнародних замовлень:

1. Онлайн оплата на сайті карткою Visa та MasterCard за допомогою платіжних систем Mono Pay, Apple Pay. Вартість стандартної доставки поштою включається до суми замовлення.Доставка по Україні:

1. Доставка по Україні здійснюється компанією "Нова Пошта" на відділення/ поштомат або адресу. Вартість доставки оплачує клієнт при отриманні згідно з тарифами перевізника. При оформленні замовлення з частковою передплатою 300 грн через Instagram Direct, у разі відмови від товару при отриманні на відділенні «Нова Пошта», всі витрати, пов'язані з поверненням посилки, несе покупець (зокрема, витрати за доставку та комісію післяплати), крім випадків, якщо прийшов не вірний товар або не належної якості (брак).

2. Можливий самовивіз з офісу м.Хмельницький та доставка кур'єрською службою таксі по м. Хмельницький, доставку оплачує клієнт

3. Термін доставки замовлень виробів з наявності - 1-4 робочих днів.

4. Термін доставки замовлень тих виробів, які знаходяться в статусі попереднього замовлення здійснюється 1-4 робочих дні з дати, яка вказана на сайті, як початкова дата відправки.Міжнародна доставка:

1. Доставка здійснюються службами «Укрпошта», «Нова Пошта», «EMS» до будь-якої країни світу, окрім двох.

2. Оформити замовлення можна на сайті або через запит у Instagram Direct

3. Вартість доставки оплачує клієнт одразу при оформленні замовлення згідно з тарифами перевізника. Вартість міжнародної доставки від моменту оформлення до моменту відправки може змінитись службою перевізником. В такому разі клієнту потрібно буде оплатити за послуги доставки різницю.